MÖBLER / Bord / Skrivbord 8873286
nr 887 3286
Skrivbord
1950-tal. , längd: 100, djup: 50, höjd: 73
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 april 2014
kl 20:47:21
100 kr
150 kr
300 kr
400 kr